rexia
Wejdź w zakładkę "Gdzie Expić?", podane tam informacje są orientacyjne i bardzo możliwe, że już wcześniej dacie radę na następnym stworze.
Potrzebujemy: +25.000 lvl oraz 100 Gold Nuggets wpisujemy komende !superpromotion.
Golden nuggety są to samorodki złota, 100cc = 1 gold nugget.
Opcji jest pare, pierwsza to zarobek w kasynie (teleport do kasyna znajdziecie w Temple), druga to automatyczny loot na CC z monsterów oraz trzecia to sprzedaż wartościowych przedmiotów innym graczom za GN.
Nie, posiadając blessy masz 99% pewności, że nic nie wypadnie dlatego zalecamy nosić amulet of loss, damage amulet lub Damage AOL Amulet.
Tak, można.
Addony zdobywamy klikając na ukryte fontanny (miasta, expy, questy, eventy etc), pierwszą fontanne znajdziecie w TEMPLE. Każda fontanna przyznaje losowego addona. Dodatkowo można używać addon dolla, który przyznaje dwa losowe addony (dostępny z naszej oferty sklepowej oraz questa).
Prywatne wiadomości do innych graczy możesz wysyłać od 5000 poziomu.
Konto możesz odzyskać poprzez funkcję odzyskiwania konta na stronie. Administracja nie pomaga w tym.
Po zaatakowaniu gracza otrzymujemy 30 sekund PZ lock, natomiast za zabójstwo 3 minuty. Czas pozostały do jego zakończenia możemy sprawdzić komendą !pz
Jeśli chodzi o gre w kostkę, ufanie graczom lub wysylanie sms'a za rzeczy od innego gracza - to grasz na wlasna odpowiedzialnosc, jeżeli zostaniesz oszukany to nie jest to wina Supportu.
100 giant spider silks, jedna sztuka Ninja Armor, 100 sztuk Minotaur Leather, jedna sztuka Voodoo Doll, 2 sztuki Mana Shield oraz Hades Book.
100 blue pieces of cloth, jedna sztuke predonis helmet, 5 sztuk soft boots, jedna sztuke undead armor, 100 gold nuggets oraz Zwoj Atlantis.
VIP'a otrzymujemy za darmo na 50000 (50k) poziomie.
Aby T-ring działał potrzebujesz minimum 200 platinum coins (1cc=100pc) aby móc go założyć oraz kilkaset więcej, ponieważ co sekunde zabiera on jednego platinum coin'a. Aby T-ring nie zabierał pieniędzy musimy posiadać Holy Falcona.
A więc posiadamy trzy runy:
- upgrade rune , uzywamy jej maxymalnie do +5
- upgrade rune +8, jedynie mozna ja zdobyc z Island Quest, ulepsza do +8 - nie niszczy itemów
- upgrade rune 100%, do zdobycia z Karaluchow, ulepsza do +10 - nie niszczy itemów
UWAGA: Za każdym razem insteje prawdopodobieństwo, iż item ulegnie znieszczeniu!
Najlepsze przedmioty do naszego ekwipunku zdobędziemy tylko i wyłącznie z questów.
Nie, nie oferujemy punktów na gildie.
Powyżej 40h - 20% więcej doświadczenia
Poniżej 14h - 20% mniej doświadczenia
Staminę możemy odnawiać systemem medytacji, więcej informacji w odpowiedniej zakładce.

© 2012-2018 by Rexia.PL. All Rights Reserved.