POBIERZ REJESTRACJA

rexia

System Instancji to nasz nowy największy system, który wprowadza rozgrywkę i nasze możliwości na nowy poziom. Dzięki uczeniu maszynowemu silnik jest w stanie wygenerować autorską mapę oraz potwory w czasie rzeczywistym.

Na ten moment wprowadzono 6 instancji, które na bieżąco samoczynnie się generują, korzystając z systemu nigdy nie traficie na identyczne lochy czy potwory. Teleport do instancji znajduje się w TEMPLE. Do wyboru mamy instancje dla graczy w przedziale poziomowym 400-500k, 500-600k oraz 600k+, każda instancja wymaga przynajmniej 1 reborna.

Celem gracza jest przejście instancji bez śmierci oraz odebrania nagrody poziomowej ze specjalnej skrzyni, dodatkowo na mapie pojawiają się skrzynie oraz beczki w których mamy 1% szansy na znalezienie LOST przedmiotów. Potwory znajdujące się na instancji mogą w sobie przenosić Full Hp Powder & Full Mp Powder dlatego warto je zabijać. Aby wykonanie instancji było możliwe gracz potrzebuje maczety, magic wall rune, wild growth rune, profesji leczącej oraz tanka.

rexia


Powodzenia!

Copyrights © Rexia.PL. All Rights Reserved.