Here you can change website language:

8.9.2018 - KONIEC EDYCJI
rexiapl

Chcielibyśmy poinformować wszystkich, że obecna edycja serwera Rexia.PL dobiegła końca.
Wszyscy, którzy wysłali SMS'y, zrobili przelewy lub dotacje dotpay w sierpniu będą mogli wykorzystać swoje kody ponownie po wystartowaniu nowej w odpowiedniej zakładce po skonsultowaniu się z administracją.

Ostatnia edycja trwała ponad rok czasu i była ogromnym sukcesem, średnia ilość aktywnych graczy przez pierwsze trzy miesiące wynosiła ponad 300 osób, a ilość aktualizacji na poprzedniej edycji wyniosła ponad 400. W czasie między edycjami będziemy się głównie skupiali nad zmianami, których nie mogliśmy przeprowadzić podczas trwania edycji, jednak jak zawsze możecie spodziewać się też nowości. Planujemy informować Was o wszystkich zmianach, dlatego sprawdzajcie stronę!

Nowa edycja wystartuje prawdopodobnie już na koniec września/początek października. Jak zwykle możecie spodziewać się wielu graczy, konkursów na start i świetnie spędzonego czasu, który zapamiętacie do końca życia.

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które przewinęły się przez naszą administrację (trochę Was było i każdy z Was ma tu szanse powrócić) i graczom, którzy aktywnie przyczyniali się do rozwoju serwera oraz zaprosić Was na nasze forum, na którym będziecie mogli napisać swoje propozycje na nadchodzącą edycję ►FORUM◄ oraz naszą facebook'ową grupę, na której często organizujemy konkursy ►GRUPA◄.Wróć do archiwum

Copyrights © Rexia.PL. All Rights Reserved.