Here you can change website language:


Aktualnie posiadaczem zamku jest gildia: Dlaczego ja

Profity z posiadania zamku:

►Codzienna możliwość odebrania Mini Stamina Dolla
►Codzienna możliwość odebrania od 10 do 100 DC
►Prywatne expowisko Elite Efreet
►Prywatne expowisko Dark Emo
►Prywatne expowisko Zombi Cor

Niedziela, wtorek oraz czwartek godzina 21:00, zapamiętajcie te dni wraz z godziną, bo właśnie wtedy odbywa się walka o zamek (tzw. Castle War), której wygranie zapewnia wiele profitów.

Właścicielem zamku zostaje gildia, która zabije (lub zada najwięcej obrażeń) Kingowi pojawiającego się na zamku podczas bitwy. W dni kiedy odbywa się owy bój, ogłaszana jest na broadcaście informacja o walce o zamek. Lider gildii, która chce wziąć udział w obronie musi w tym czasie wpisać komende !castle. W tym momencie jeżeli spełnia warunki przystąpienia do ataku (250k lvl oraz conajmniej 2 memberów online), wszyscy członkowie gildii znajdujący się w protection zone teleportowani są do jednego z czterech spawnów pod zamkiem:

rexia

rexia

rexia

rexia


Po upływie 10 minut od informacji o evencie king powraca na swój tron, jednak aby dostać się do niego trzeba zgładzić blokujące ściany. Głównym celem jest zadanie jak największych obrażeń Kingowi, którego trzeba poszukać na zamku. W sytuacji gdy jeden z graczy danej gildii zostanie zabity przez inną gildie może wrócić do walki używając komendy !castleback (co 3 minuty). Gdy, król zostanie zabity nowym ownerem zamku zostaje gildia, która zadała najwięcej obrażeń zabitemu królowi.
Aktualnie za każdym razem gildia, która ostatnio wygrała musi ponownie przystąpić do walki o króla lecz pracujemy nad wersją w której to gildia posiadająca zamek będzie bronić króla, prosimy o cierpliwość.

rexia

Copyrights © Rexia.PL. All Rights Reserved.